PRESRELI TRANSPORTERE MIGRANATA: Hapšenja na jugu Severne Makedonije
POLICIJA Republike Severne Makedonije (RSM) protekle noći u 1,30 časova presekla je kod petlje „Miravci“ na autoputu iznad Đevđelije na jugu zemlje, ilegalni transport 87 migranata u kamionu marke „Iveko“ sa prikolicom skopskih registarskih oznaka. Uhapšeni su organizatori prevoza migranata M.J.(43) iz Skoplja i A.A.(26) iz skopskog sela Aračinovo.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Iz MUP-a u Skoplju je potvrđeno da je „oko 00.10 časova prilikok kontrole teretnog motornog vozila „iveko“ sa prikolicom, skopskih registarskih oznaka, za čijim violanom je bio M.J., sa saputnikom A.A., pronađeno 87 lica migranata. Od njih 45 su iz Sirije, 39 iz Pakistana, dvojica iz Konga i jedan iz Indije“.
Privedenim M.J. i A.A. je podnesena adekvatna prijava, a po okončanju redovnog postupka „migranti će biti sprovedeni u prihvatno-tranzitni centar“.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAJAVLjENE BLOKADE PUTEVA: U Skoplju novi protest opozicije protiv francuskog predloga
07. 07. 2022. u 23:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
21. 07. 2026. u 22:20 >> 23:04
Komentari (0)