REZULTATI ARTILJERISJKIH DUELA U HARKOVU: Severoistok grada utihnuo, čuje se po koji ispaljeni hitac
SPECIJALNA operacija Oružanih snaga Rusije u Ukrajini počela je 24. februara.
Foto printskrin YouTube tvzvezda.ru
Sukobi, odnosno artiljerisjki dueli, u okolini Harkova prema pisanju telegram kanala rybar dali su rezultate.
“Severoistok Harkova osetio je danas praktične rezultate protivbaterijske borbe Oružanih snaga RF i ogromnu štetu koju su naneli položajima ukrajinskih artiljeraca.
Pre oko sat vremena pokriveni su položaji u Šiškovki. Sve ovo vreme odatle nije ispaljen nijedan hitac.
U popodnevnim časovima odleteli su na položaje u Severnoj i Istočnoj Saltovki. Juče smo pisali o bateriji Oružanih snaga Ukrajine u zoni Vrta nazvanog po 50. godišnjici oktobra. Sada odatle vlada tišina - i artiljerija i minobacači su naglo utihnuli.
Intenzitet vatre iz Velike Danilovke u popodnevnim satima smanjen je na 1-2 salve. Po svemu sudeći, veoma mali deo oruđa, koje čuva ukrajinska strana, ostao je u upotrebi.”
BONUS VIDEO: RUSI UŠLI U HARKOV: Oklopna vozila se probila u centar drugog najvećeg ukrajinskog grada
Preporučujemo
PREDSEDNIK RUSKE DUME: Bajden i senatori naoružali i nacifikovali Ukrajinu
16. 03. 2022. u 22:44
BORCI NACISTIČKOG PUKA AZOV: Presvlače se u civilke i beže iz Marijupolja
16. 03. 2022. u 20:41
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)