DAJANA IM SMETA I MRTVA! Šokantne tvrdnje sa britanskog dvora o pokojnoj princezi
ČLANOVI britanske kraljevske porodice i dalje pokušavaju da "obrišu" princezu Dajanu, 24 godine nakon njene smrti, tvrdi Danijela Elsa, stručnjakinja za kraljevsku porodicu.
FOTO: EPA/Depositphotos
Kako je navela, princ Hari i Vilijam na društvenim mrežama su objavili vesti o otkrivanju statue Dajani, dok niko drugi od članova porodice to nije uradio.
Hari i Vilijam stajali su juče rame uz rame u palati Kensington kako bi otkrili statuu svoje pokojne majke, princeze od Velsa.
- Zanimljivo je da nije bilo nijednog pokazatelja da su kraljica i ostali "uronili" u svoje duboke, duboke džepove kako bi pomogli u finansiranju statue - rekla je Elsa za australijski "Njuz".
- Kada je projekat najavljen u januaru 2017. godine, Vilijam i Hari su u zajedničkoj izjavi naveli da su osnovali "odbor za naručivanje i privatno prikupljanje sredstava za pravljenje statue".
Princ Hari stigao je u Veliku Britaniju prošle nedelje i izolovao se u vikendici Frogmor, u kojoj sada žive princeza Judžin i njen suprug Džek Bruksbenk.
Za vreme boravka u domovini Hari je u izolaciji proveo pet dana i nekoliko puta uradio test na virus korona.
Kako pišu britanski mediji, Hari za vreme svog kratkog boravka u Engleskoj nije video svoju baku, kraljicu Elizabetu.
Kako je navela Elsa, to što se članovi porodice nisu oglašavali po pitanju nove statue "nije slučajnost".
Preporučujemo
ŠOK U KRALjEVSKOJ PORODICI: Oni neće prisustvovati otkrivanju spomenika princezi Dajani
29. 06. 2021. u 20:19
EVO ŠTA JE RAZLjUTILO PRINCA HARIJA: Otkriveno zašto je pristao na intervju sa Oprom
25. 06. 2021. u 17:55
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (1)