DOBRE VESTI IZ INDIJE: Pad broj novozaraženih i umrlih od korona virusa
U INDIJI je u protekla 24 sata potvrđeno 100.636 novih slučajeva korona virusa, a od posledica te infekcije umrlo je još 2.427 ljudi.
Foto: Tanjug/AP
U Indiji je od početka pandemije potvrđeno ukupno 28,9 miliona slučajeva korona virusa, a umrlo je 349.186 ljudi, podaci su Ministarstva zdravlja Indije.
Indija je po broju potvrđenih slučajeva kovid-19 na drugom mestu u svetu, posle SAD, a po broju umrlih je treća, posle SAD i Brazila.
Zemlju je posebno teško pogodio poslednji talas epidemije, pošto su se bolnice suočile sa nestašicom medicinskog kiseonika i slobodnih kreveta.
Preporučujemo
SA POTPISOM "PROIZVEDENO U SAD": Policija u Indiji uhapsila švercere uranijuma
06. 06. 2021. u 18:04
INDIJA SE I DALjE BORI SA KORONOM: Danas još 120.000 zaraženih, preminulo 3.380 ljudi
05. 06. 2021. u 23:47
AVION PRINUDNO SLETEO U NjU DELHI: Šišmiš izazvao paniku u avionu za SAD
30. 05. 2021. u 10:21
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (1)