"GLASINE" NA OTVARANJU: Počinje 71. sezona u kraljevačkom pozorištu
UZ poštovanje svih epidemioloških mera i preporuka u cilju sprečavanja širenja infekcije kovidom-19, premijerom predstave "Glasine" Kraljevačko pozorište će u subotu, 5. septembra, započeti svoju 71. sezonu.
Foto: Kraljevačko pozorište
Komediju "Glasine", po tekstu Nila Sajmona, režirala je Olja Đorđević a u predstavi nastupaju Aleksandra Belošević, Svetlana Milenković, Biljana Talić, Gorica Dinulović, Zoran Cerovina, Predrag Pavlović, Miloš Lazić, Uroš Milojević, Dušan Živanić i Valentina Veličanin.
Zbog smanjenja kapaciteta pozorišne dvorane za trećinu iz epidemološko-bezbednosnih razloga, ulaznica za premijeru nema u prodaji. Kako saznajemo, od ponedeljka, 7. septembra, ulaznice za reprize predstave zakazane za 15. i 24. septembar moći će da se kupe na biletarnici pozorišta po nepromenjenoj ceni od 300 dinara.
Preporučujemo
NUŠIĆ POD MASKAMA: U Pirotu počele probe predstave Kako su spremali Gospođu ministarku
04. 09. 2020. u 15:45 >> 15:48
NIŠKO NARODNO POZORIŠTE CEO SEPTEMBAR IGRA NA OTVORENOM: „Cigani lete“ kraj Nišave
03. 09. 2020. u 19:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)