KONCERT U HUMANITARNE SVRHE: "Novogodišnja čarolija" u Gvarnerijusu
U USTANOVI kulture "Gvarnerijus" održaće se 12.januara humanitarni koncert hora The International Belgrade Singers, pod nazivom "Novogodišnja čarolija".
foto:promo
Dirigent je Olga Biserčić, korepetitor Ivana Šljivić,a specijalni gosti Dečji gradski hor, Ljubica Sekulić i Vesna Kršić, viola i klavir, i solista Jose Felix Ceballos Ibarra.
Umesto ulaznice posetioci će ostavljati dobrovoljni prilog,a sva prikupljena sredstva biće donirana u humanitarne svrhe.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TRADICIJA U DRENOVCU KOD PARAĆINA: Meštani doniraju krv uoči srpske Nove godine
10. 01. 2023. u 15:08
ŽURKA NA TRGU: Vrnjčani organizovano dočekuju pravoslavnu Novu godinu
10. 01. 2023. u 15:18
ZABAVA U DISKO RITMU: Novogodišnji koncert Zrenjaninske filharmonije (FOTO)
09. 01. 2023. u 17:55
NAMIRNICE ZA SIROMAŠNE Tradicionalna praznična humanitarna akcija u Kraljevu
08. 01. 2023. u 16:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)