MILICA JE ISPUNILA OČEVU ŽELJU: "Moja dedovina", obnova salaša nadomak Pančeva
DEDOVINA Milice Krčadinac, zapušteni salaš nadomak Pančeva, stara je više od 150 godina.
Milan Popović i Milica Krčadinac, Foto RTS
Videćemo da li će ona, zajedno sa ekipom "Moje dedovine" i svojim prijateljima, za četiri dana uspeti u "nemogućoj misiji" - da ponovo oživi ovo mesto.
U ovonedeljnoj epizodi serijala, autora Milana Popovića, od 21.00 na RTS 1, još jednom ćemo se uveriti da su čuda moguća i da salaš nije na prodaju.
Obnova ove dedovine trebalo bi da se završi tačno na dvadesetogodišnjicu smrti Milana, Miličinog oca. To je bilo njegovo omiljeno mesto, a otac je u amanet ćerki ostavio da ponovo oživi ovo mesto. Salaš je posle smrti oca i bake ustupljen na korišćenje, jer porodica u tom trenutku nije imala ni snage ni volje da nešto uradi.
Danas je u tako lošem stanju, da nestvarno zvuči ideja o obnovi sa šest prosečnih plata (koliko serijal "Moja dedovina" donosi domaćinima). Od početka ove epizode, dešavale su se čudne stvari. Milica je odavno tvrdila da će joj u obnovi pomoći neko čije je ime na slovo "M" i pojavila se "Moja dedovina" sa Milanom, imenjakom njenog pokojnog oca. Na mobi su, pored prijatelja, rodbine i kumova, bili i fizički radnici iz Bangladeša koji su na plaćenom radu u Srbiji. Banatsko blato "zarobilo" je radnike i sve koji su tog dana pomagali na salašu, pa nisu mogli kući, a salaš se usred emisije umalo nije srušio!
Preporučujemo
BAKIROV PROPALI OSKAR: "Aida" dokazala da od dve poluistine uvek ispada odlična laž
14. 12. 2021. u 13:31
RTS pod totalnim pritiskom da emituje sto minuta potpune antisrpske propagande!
14. 12. 2021. u 11:36
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)