HITNA POMOĆ I POLICIJA U BULEVARU: Prva fotografija sa mesta tragedije, mladić oduzeo sebi život (FOTO)
U PODRUMU zgrade u Bulevaru kralja Aleksandra u Beogradu ubio se mladić od devetnaest godina.
Foto: D. Balšić
Prema prvim informacijama, mladić se ubio vatrenim oružjem.
U Bulevaru se trenutno nalaze tri patrole policije i vozilo Hitne pomoći.
Foto: D. Balšić
Preporučujemo
TRAGEDIJA U BEOGRADU! Mladić (19) oduzeo sebi život, strašna scena u podrumu zgrade
12. 02. 2021. u 17:12
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)