UŽAS U NOVOM SADU: Ledenica joj pala na glavu, pozlilo joj dan kasnije, preminula u bolnici!
Četrdesetogodišnja G. V, kojoj je ledenica pala na glavu četvrtak u Novom Sadu, večeras je podlegla povredama.
Foto: N.Karlić
Ona do petka popodne nije imala tegobe i nije se javila lekaru.
Žena se u petak oko 17 sati onesvestila, i zbog pogoršanja zdravstvenog stanja hitno je transportovana u Klinički centar Vojvodine.
Prevezena je u bolnicu bez svesti, gde je, uprkos svim naporima lekara, preminula.
(Blic)
Preporučujemo
PODLEGLA POVREDAMA: Preminula žena, čije se vozilo zapalilo posle sudara sa kamionom
16. 01. 2021. u 23:21
MALI LAZAR ČUDOM PREŽIVEO: Sedmogodišnji sin Andrije Kaluđerovića u stabilnom stanju posle nesreće
14. 01. 2021. u 22:00 >> 20:06
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (1)