SAMO MI JE JAVIO "UBIO SAM TROJE, SAD ĆU I SEBE" Ispovest Jovana, brata ubice iz Ripnja - Treba da odgovara za ono što je uradio (FOTO)
STOJAN Ilić (38) iz Ripnja uhapšen je zbog sumnje da je nožem ubio devojčicu Nevenu P. (16), a zatim povredio njenu majku, babu i ujaka.
Foto: D. Milovanović
- Od juče, kada se desio zločin, odnosno kada je moj brat Stojan ubio malu Nevenu i teško povredio troje njenih bližnjih, stižu mi pretnje smrću, da se iselim iz kuće i iz Ripnja - ovo za "Novosti" kaže Jovan Ilić, rođeni brat Stojana Ilića koji je juče usmrtio šesnaestogodišnju Nevenu Petrović i nožem teško povredio njenu majku Sanju, baku Mirjanu i ujaka Dejana.
- Ne znam šta se tačno dogodilo i šta je mog brata nateralo da ovo uradi. Strahota, posebno za malu Nevenu. Koliko znam, Stojan se družio sa njenom porodicom, bili su bliski. Znam i da ih je finansijski pomagao... - ističe Jovan.
Foto: D. Milovanović
O tome da li su njegov brat i devojčica, eventualno, bili u nekoj vrsti veze, Jovan kaže da ništa ne zna:
- Znam samo da me je juče zvao telefonom i kratko rekao: "Ubio sam troje, sad ću i sebe". Nisam znao ni koga, niti ko je zvao policiju, hitnu pomoć... Detalje će pokazati istraga i ako je kriv, makar sto puta nek mi je brat, nek bude kažnjen. Ali, isto tako, moja dva sina i ja u celoj priči ništa nismo zgrešili, a prete nam krvnom osvetom. I gde ću i šta ću ja, jadnik, sad? - završava Stojanov brat.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U KUĆI UBIJENE DEVOJKA Brat: Ne verujem ni da je imao vremena da je siluje
Preporučujemo
MAJKA NASTRADALE DEVOJČICE JOŠ UVEK U BOLNICI: Poznato stanje ranjenih u Ripnju
11. 04. 2023. u 07:20
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)