DETALJI BRATOUBISTVA KOD TOPOLE: Slobodan pio sa Nikolom, posvađali se, a onda ga je udarao nogarom do smrti
BRATOUBISTVU u mestu Gornja Trnava kod Topole, kako se nezvanično navodi, prethodili su svađa i alkohol. Reč je o dva rođena brata, Slobodanu A. (33) i Nikoli A. (30).
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Naime, Slobodan i Nikola su navodno prvo pili zajedno, a onda se posvađali. Nikola je potom legao da spava, a Slobodan ga je udarao nogarom od stola dok nije umro.
Posle je sam pozvao policiju i predao se.
Njih dvojica su, prema prvim informacijama, "ceo život" u svađi i non-stop su se tukli.
Istraga je u toku.
(Telegraf)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
STRAVIČAN ZLOČIN U TOPOLI: Rođenog brata tukao do smrti nogarom od stola
11. 11. 2022. u 09:40
ZBOG PARKINGA U BEOGRADU: Izvukao sanduk za municiju na ulicu (FOTO)
10. 11. 2022. u 13:15
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (1)