OVO JE BRAČNI PAR IZ PETROVCA: Nakon što je izrešetao suprugu, muškarac presudio i sebi (FOTO)

Новости онлине

27. 07. 2022. u 10:41

Vinko P. izrešetao je svoju suprugu Julijanu P., pa presudio sebi u porodičnoj kući u selu Starčevo kod Petrovca na Mlavi.

ОВО ЈЕ БРАЧНИ ПАР ИЗ ПЕТРОВЦА: Након што је изрешетао супругу, мушкарац пресудио и себи (ФОТО)

Printscreen/Facebook

Tragedija se dogodila u 18.30 časova, a sumnja se da je policiju pozvao neko od ukućana.

-Sinoć sam kasno naišao i video policiju i sanitet ispred njihove kuće, ali pošto je tu uzak put najpre sam pomislio da je ponovo došlo do neke saobraćajke. Međutim, komšije su mi rekle da je Vinko ubio Julijanu - kaže meštanin Starčeva i nastavlja:

- Svi smo u potpunom šoku jer ih poznajemo kao mirne ljude, ovako nešto se u našem selu nikad nije dogodilo.

Sagovornik objašnjava da su Vinko i Julijana radili u inostranstvu, ali da se on pre dve godine vratio.

- Julijana je ostala u inostranstvu, ali je povremeno dolazila u Srbiju, a tako je bilo i ovog puta. Priča se da je pre tragedije bila na moru - navodi komšija.

Bračni par je, kako tvrde komšije, živeo u zajednici sa Vinkovim roditeljima.

- Navodno su oni bili u kući kad se to desilo, majka mu je pala u nesvest kad je videla jezivu scenu, pa su je odvezli sanitetom - tvrdi komšija.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva