SUMNJAJU DA JE UBIJEN? Sin zatekao mrtvog oca, policija otvorila istragu

Н. Кочовић

11. 08. 2021. u 23:12

BEŽIVOTNO telo Mustafe K. (69) pronađeno je popodne u ataru sela Kanjevina, udaljenog desetak kilometara od Sjenice, nezvanično saznaju "Večernje novosti".

СУМЊАЈУ ДА ЈЕ УБИЈЕН? Син затекао мртвог оца, полиција отворила истрагу

Foto: Ž. Knežević

Prema nezvaničnim informacijama, njega je na livadi u ataru sela pronašao sin, oko 16 časova, a na Mustafinom telu bila je vidljiva rana u levom delu grudnog koša.

Na licu mesta izvršen je uviđaj, a policija i nadležni tužilac intenzivno rade na rasvetljavanju svih pojedinosti ove smrti.

Kako nezvanično saznajemo, postoji sumnja da je Mustafa ubijen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija