UŽAS U NOVOM SADU: Pronađeno telo muškarca, vidljive ubodne rane - sumnja se da ga je ubio brat

Новости онлине

06. 06. 2021. u 00:14

TELO muškarca starog 42 godine pronađeno je u jednom lokalu u Ulici Mileve Marić na Novom naselju u Novom Sadu.

УЖАС У НОВОМ САДУ: Пронађено тело мушкарца, видљиве убодне ране - сумња се да га је убио брат

Foto: N. Skenderija

Prema još nepotvrđenim informacijama, na telu su vidljive ubodne rane i radi se o ubistvu.

Njega je navodno ubio brat od tetke star 39 godina čije je telo pronađeno 3. juna u naselju Kamenjar.

Pretpostavlja se da je izvršilac izvršio samoubistvo posle ubistva brata prerezavši sebi vene u kolima, a prethodno je vozilo zaključao sa unutrašnje strane, pa su intervenisali vatrogasci kako bi izvukli telo.

Nezvanično, i večeras su na Novom naselju intervenisali vatrogasci koji su obili lokal u Mileve Marić kako bi policija mogla da uđe.

Još nema zvaničnih inormacija o ovom nemilom događaju.

Uviđaj i istraga su u toku.

(NS Uživo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

CECA ME ZVALA DA ŽIVIM KOD NJE: Slađa Alegro završila na ulici, kuća stradala u poplavi