SKOČIO SA DRUGOG SPRATA: Muškarac pokušao da se ubije u Krnjači - Bez svesti prevezen u Urgentni centar

MUŠKARAC star 70 godina pokušao je jutros oko 07:50 časova u Krnjači da izvrši samoubistvo skokom kroz prozor sa drugog sprata.

СКОЧИО СА ДРУГОГ СПРАТА: Мушкарац покушао да се убије у Крњачи - Без свести превезен у Ургентни центар

foto: I. Mitić

Vozilom Hitne pomoći bez svesti prevezen je u Urgentni centar.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA JE NA MUZIČKOJ SCENI: Znate li čime se Ana Nikolić bavila pre nego što je postala pevačica?