JEDNO DETE U KRITIČNOM STANJU NAKON RUŠENJA RINGIŠPILA: Ukupno 13 povređenih, među njima brat i sestra
KAKO "Novosti" saznaju, u incidentu sa rušenjem ringišpila kod Kuršumlije ukupno je povređeno 13 dece, a jedno dete je u kritičnom stanju. Ono je hitno prebačeno u KC Niš na Odeljenje neurohirurgije.
Foto: D. Zečević
Među povređenima su brat i sestra iz mesta Pantiće nadomak Kuršumlije.
Ukupno 13 dece nalazi se u bolnici nakon incidenta sa rušenjem ringišpila kod Kuršumlije.
Troje dece nalazi se u kuršumlijskom domu zdravlja, dok je sedmoro prevezeno u prokupačku bolnicu.
Dvoje dece je pušteno kući, saznaju "Novosti".
Prema rečima opštinskog javnog tužioca Biljane Milosavljević, još se utvrđuju uzroci nesreće.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
DRŽALA SAM SVOJA CREVA: Dragana Krunić u podkastu "Novosti" - Priče iz hronike (VIDEO)
23. 01. 2026. u 20:00
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)