GORI STAN U CENTRU ČAČKA: Ima povređenih - Dim kulja kroz prozor
TOKOM jutarnjih sati u jednoj od stambenih zgrada u strogom centru Čačka došlo je do požara. Na lice mesta odmah su stigle vatrogasne ekipe koje pokušavaju da lokalizuju vatru.
I.Mitić
Prema prvim nezvaničnim informacijama sa terena, u ovo požaru povređene su dve osobe. One su vozilom Hitne pomoći prebačene u zdravstvenu ustanovu.
Tačan uzrok požara još uvek nije poznat.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
MINHEN ZATRPAN SNEGOM NAKON ZIMSKE OLUJE: Haos na putevima u južnoj Nemačkoj
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)