KOBNA TUČA OCA I SINA U OBRENOVCU: Muškarac se sapleo, pao i ostao na mestu mrtav

U OBRENOVCU, u naselju Kocka, sinoć je došlo do tuče između oca D.M. (46) i sin (17), nakon čega je nesrećni čovek preminuo.

КОБНА ТУЧА ОЦА И СИНА У ОБРЕНОВЦУ: Мушкарац се саплео, пао и остао на месту мртав

Foto: I. Marinković

Tuča se dogodila u 21.45 na ulici.

Nezvanično, u jednom trenutku se otac sapleo i glavom udario o ivičnjak. Nakon toga je izgubio svest. Lekari Hitne pomoći mogli su samo da konstatuju.

Po nalogu tužilaštva telo, nesrećnog čoveka prevezeno je na obdukciju.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (2)

IZDAHNUO JOJ NA RUKAMA: Bio je moja najveća ljubav, mnogo mi nedostaje - strašna trauma