STRAŠNA NESREĆA KOD ARANĐELOVCA: Maloletnici sleteli s puta pa se zakucali u objekat, 1 poginuo na mestu
JEDNA maloletna osoba je poginula, a druga je povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu Aranđelovac-Orašac.
Ilustracija policija Foto Depositos
Udes se dogodio u sredu oko 4 sata u Vrbici kada je putničko vozilo "reno megan" sletelo sa kolovoza u udarilo u objekat pored puta.
U vozilu su bila dva maloletna lica iz Aranđelovca.
Osoba koja je upravljala vozilom je preminula je na licu mesta od zadobijenih povreda, dok je drugo lice koje se nalazilo na mestu suvozača smešteno u kragujevački klinički centar.
(Blic)
Uskoro opširnije
Preporučujemo
"NOVOSTI" SAZNAJU IDENTITET RANjENE ŽENE U KRUŠEVCU: Povrede nanete oštrim predmetom
15. 07. 2021. u 10:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)