NOVI DETALJI TRAGEDIJE U LEBANU: Devojčica pronađena sa hematomom na glavi, otac uhapšen
OBDUKCIJA tela dvogodišnje devojčice koja je u utorak oko podneva pronađena mrtva u porodičnoj kući na periferiji Lebana još uvek nije gotova. Istražni organi čekaju obdukcioni nalaz kako bi utvrdili da li je smrt devojčice posledica nekog krivičnog dela.
Foto: I. M.
Prema nezvaničnim informacijama devojčica je pronađena sa hematomom na glavi,a lekari su, navodno, utvrdili da je u vreme kada je majka prijavila smrt deteta ono bilo mrtvo već 6 sati.
Otac deteta u vreme ove porodične tragedije bio je na privremenom radu u Beogradu, ali ga je čim je stigao u Lebane policija uhapsila jer je za njim već tragala zbog krivičnih dela koje je ranije počinio.
Direktor Centra za socijalni rad u Lebanu Dragan Cvetković, izjavio je da je porodica bila pod nadzorom stručne službe. Žena je majka četvoro dece, od kojih je dvoje starije izmešteno u hraniteljske porodice, a sa majkom je, osim preminule devojčice, živeo i osmomesečni dečak.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)