ZBOG UTAJE POREZA: Prijepoljcu krivična prijava
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Prijepolju, u saradnji sa Poreskom policijom - Odsek Užice, podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetčetvorogodišnjeg muškarca iz Prijepolja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo poreska utaja.
A.Rovčanin
Sumnja se da je on kao odgovorno lice lice jedne firme koja se bavi transportom, falsifikovao račune za gorivo kako bi ih prikazao kao trošak firme i na taj način ostvario pravo na poreske olakšice za 2019.godinu.
Na ovaj način je, kako se sumnja,oštetio budžet Republike Srbije za oko 1.170.000 dinara.
Preporučujemo
IZBODEN MLADIĆ U OSTRUŽNICI: Pratili ga, pa izboli nožem, hitno prevezen u bolnicu
17. 05. 2026. u 11:01
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)