PRONAĐENA MARIHUANA U STANU: Uhapšen osumnjičeni za trgovinu drogom - užas u Somboru
POLICIJA u Somboru uhapsili su M. P. (63) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: Shutterstock
Takođe, policija će protiv dvojice muškaraca starosti 32 i 34 godine podneti krivičnu prijavu zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Prilikom pretresa stana koji M. P. koristi, policija je pronašla dva paketića sa 63 grama sasušene biljne materije za koju se sumnja da je marihuana, kao i vagicu za precizno merenje.
Sumnja se da je on prethodno prodao manju količinu iste materije tridesetdvogodišnjaku i tridesetčetvorogodišnjaku.
M. P. je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Somboru, dok će protiv dvojice muškaraca krivična prijava biti podneta u redovnom postupku.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)