MAJKA KOJA JE ŠAMARALA BEBU NA PSIHIJATRIJI: Tužilaštvo sve proverava - dete zbrinuto
MAJKA iz beogradskog naselja Kaluđerica, koja se na snimku koji kruži preko društvenih mreža i koji je uzbunio javnost, vidi kako šamara svoju uplakanu i umazanu bebu, smeštena je na odeljenje psihijatrije, radi veštačenja.
Foto: D. Balšić
Ovu vest za "Novosti" potvrdili su iz Drugog OJT u Beogradu, koje vodi istragu o ovom slučaju.
Međutim, da li će majka biti privedena i saslušana, odnosno osumnjičena zbog nasilja u porodici, odnosno nad svojom bebom, kako nam je rečeno, zavisi od nalaza psihijatara. Tačnije, da li je bila ili nije uračunljiva u momentu kada je zlostavljala bebu.
Na uznemirujućem snimku vidi se kako majka tuče bebu. Ona, najpre, igra pred kamerom, a onda odlazi po bebu, uzima je i šamara, jer, navodno, mnogo plače i povraća, što nju - nervira.
Srećom, majka je vrlo brzo identifikovana i sada smeštena u odgovarajuću ustanovu, dok je njenu bebu, koja nema vidnih povreda po telu, preuzeo nadležni Centar za socijalni rad i prevezao u bolnicu u Tiršovu, radi daljih pregleda i provera.
Istraga o ovom slučaju se nastavlja.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)