SRBIN UHAPŠEN U KOTORU: Ž. P. (42) osumnjičen da je silovao Beloruskinju
POLICIJA je u Kotoru, po nalogu nadležnog tužioca, lišila slobode lice osumnjičeno za krivično delo silovanje.
Foto: B. D.
- Postupajući po prijavi kotorska policija je brzom i efikasnom akcijom identifikovala lice Ž. P. (42) iz Republike Srbije, koji je, kako se sumnja, izvršio krivično delo silovanje na štetu jedne ženske osobe, državljanke Belorusije - saopšteno je iz Uprave policije Crne Gore.
Kako su dalje naveli u saopštenju, sumnja se da je Ž. P. upotrebom sile i pretnje izvršio krivično delo koje mu se stavlja na teret.
Lišen je slobode i biće uz krivičnu prijavu priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost.
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)