FALSIFIKOVALI DOKUMENTE? Podnesena krivična prijava protiv supružnika iz Požarevca

13. 07. 2021. u 13:27

POLICIJA u Požarevcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podnela je krivičnu prijavu protiv četrdesetjednogodišnjeg muškarca i njegove tridesetosmogodišnje supruge, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivična dela falsifikovanje isprave i navođenje na overavanje neistinitog sadržaja.

ФАЛСИФИКОВАЛИ ДОКУМЕНТЕ? Поднесена кривична пријава против супружника из Пожаревца

Foto: D.N.

Sumnja se da su oni prošle godine nabavili falsifikovanu diplomu jedne srednje škole u Beogradu, kao i falsifikovana svedočanstva o završena sva četiri razreda.

Takođe, sumnja se da su njih dvoje u septembru prošle godine doveli u zabludu javnog beležnika u Požarevcu da ovu diplomu overi, kao i da je na osnovu nje osumnjičena zasnovala radni odnos u jednom preduzeću u Kostolcu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

POLA PLATE NESTAJE: Zbog ovih sitnih navika, vaš novčanik je PRAZAN