OGLASILA SE BOJANA MALJEVIĆ: Evo šta je rekla o svom prijatelju Miki Aleksiću (FOTO)
GLUMICA Bojana Maljević oglasila se na svom Tviter profilu povodom slučaja Miroslava Mike Aleksića.
Foto ATA Images
Glumica je na svom Tviter profilu objavila kratak post kojem je priložila i svoje pisano saopštenje o celom slučaju koji se odvija oko njenog prijatelja Mike Aleksića.
- Podrška je važna. Sačuvati razum i pribranost, takođe. Sve ostalo može biti štetno, za one kojima je podrška najpotrebnija - napisano je uz ovaj dokument.
- Policija je danas saopštila da je uhapsila Miroslava Miku Aleksića, pedagoga i reditelja, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela silovanje i nedozvoljene polne radnje. Moja koleginica, glumica Milena Radulović, je rekla da je podnela krivičnu prijavu, te da nije jedina. Hrabro je ispričala strašno iskustvo i iznela optužbe.
BOJANA MALjEVIĆ I IVANA ZARIĆ O MIKI: Jednu je krstio, a obe pamte pravila i umivanje (VIDEO)
- Optužbe jesu strašne i uznemirile su celu javnost. Više od svih uznemireni su roditelji dece koja pohađaju ili su pohađala časove glume kod Mike, poput mene. Uznemireni su i drugi roditelji jer se pitaju šta se dešava njihovoj deci po školama, sa drugim pedagozima, trenerima. O tome koliki je to šok izazvalo svima, a pogotovo nama kojima je Mika postao kućni prijatelj, suvišno je govoriti - napisala je glumica.
Njeno saopštenje prenosimo u celosti:
Foto: Tviter
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (7)