ZEMLJOTRES POGODIO SRBIJU: Evo gde je bio epicentar

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

14. 06. 2025. u 15:25

ZEMLjOTRES jačine 2.7 stepeni po Rihterovoj skali registrovan je u subotu, 14. juna 2025. godine u 14:49 časova na teritoriji Srbije, u okolini Kule.

ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СРБИЈУ: Ево где је био епицентар

Foto: Novosti

Prema dostupnim informacijama, epicentar zemljotresa nalazio se u blizini naseljenog mesta Kruščić.

Evropsko-mediteranski seizmološki centar navodi da je hipocentar potresa bio na dubini od oko 5 kilometara ispod površine tla.

(Kurir)

BONUS VIDEO:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma