ZBOG SMANJENJA BROJA OBOLELIH: KBC "Dr Dragiša Mišović" izlazi iz kovid sistema
KLINIČKO-bolnički centar "Dr Dragiša Mišović" izlazi iz kovid sistema, potvrđeno je Tanjugu u Ministarstvu zdravlja.
Foto: I. Marinković
Od ponedeljka će u ne-kovid režimu početi da radi glavna zgrada tog kliničko-bolničkog centra, u kome se nalaze odeljenja hirurgije i interne medicine, rekao je za Tanjug upravnik Klinike za anestiziologiju prof. dr Predrag Stevanović.
On je rekao da je drastično manji priliv kovid pacijenata u bolnicu, i da se oni nalaze još samo u železničkoj bolnici, gde su odeljenja urologije i ORL.
Ti pacijenti će biti otpušteni postepeno, kako budu izlečeni od kovida 19, dodao je Stevanović.
BONUS VIDEO - "NOVOSTI" U CRVENOJ KOVID ZONI U BATAJNICI: Nevakcinisani su u smrtnoj opasnosti, oboleli pristižu
Preporučujemo
DR KON TVRDI: Celodnevne kovid propusnice neophodne zbog skijališta i Nove godine
02. 12. 2021. u 00:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)