MINISTARKA PRIVREDE U BOLNICI: Anđelka Atanasković se bori sa koronom
MINISTARKA privrede Anđelka Atanasković nalazi se na bolničkom lečenju zbog zaraze koronavirusom.
Foto Ministarstvo privrede
Ministarka je pre osam dana smeštena u bolnicu.
- Atanaskovićeva je u bolnici već osam dana, biće to sve u redu - kratko je naveo izvor iz Vlade.
(Kurir)
Preporučujemo
KORONA PRESEK: Ovo su najnovije brojke o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
25. 09. 2021. u 14:59
BAJDEN POTPISAO: Bela kuća naredila obaveznu vakcinaciju za sve zaposlene
25. 09. 2021. u 11:54
I NAOČARE ZA VID DOBRA ZAŠTITA: Prosečna osoba na sat vremena dodirne lice 23 puta
25. 09. 2021. u 13:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)