KNEŽEVIĆ O MINISTRU IVANOVIĆU: Vukašina iz Klepaca su komadale ustaše, a Srbiju bi sad da komadaju oni koje je smatrala braćom
POŠTO je ministar Filip Ivanović obožavano čedo crkve, a bio je i Srbin do pre neki mesec, pitam našu crkvu u Crnoj Gori da li stoji iza reči i stavova svog stipendiste i mezimca koje je uputio Srbiji, Aleksandru Vučiću, i nama preostalim genocidašima na čelu s Njegošem, pita lider DNP Milan Knežević.
Milan Knežević, Foto Skupština CG printskrin
- Ili možda Filip Ivanović iz plemena Kuča, misli da je Srbija Vukašin iz Klepaca, i da joj treba na živo kidati delove tela i još da bude zahvalna dželatima na tome. Ima samo jedna razlika, Vukašina su komadale ustaše i zato ga nije ga bolelo, jer je od njih očekivao. A Srbiju bi sad da komadaju oni koje je smatrala braćom, i još je ubeđuju da je to za njeno dobro. Mislim da je vreme da se naša crkva jasno oglasi i saopšti da li je žigosanje srpskog naroda dovoljno za organizovanje litija - poručio je Knežević.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)