HAPŠENJE U ROŽAJAMA:Osumnjičen za proganjanje
POLICIJA je u Rožajama uhapsila F. T. (41) iz ovog grada osumnjičenog za proganjanje.
Foto: M. Sekulović
Naime, posle prijave policiji u Rožajama u kojoj je navedeno da F.T. (41) duži vremenski period prati i uznemirava jednu osobu na poslu i da je u dva navrata gađao staklenim predmetima.
- Kako je navela oštećena, F.T. je na profilu koji koristi na društvenoj mreži objavljivao njene fotografije, uz tekstove uvredljive sadržine, te pominjao i njenu majku.
Postupajući po prijavi policijski službenici Odeljenja bezbednosti Rožaje locirali su F.T. i doveli ga u službene prostorije. Od njega, kao i od oštećene, prikupljena su obaveštenja na zapisnik o obaveštenju prikupljenom od građanina, te je sa svim upoznat tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Rožajama koji se izjasnio da je reč o krivičnom delu proganjanje, saoptila je policija.
Njeni pripadnici su sinoć uhapsili F. T. koji će biti priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost u zakonskom roku.
Preporučujemo
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
OSTAJE IZA REŠETAKA: Sud odbio žalbu advokata Aca Đukanovića i potvrdio mu pritvor
07. 03. 2026. u 21:02
KLANOVE STE VI PODMIRIVALI! Tenzije u Skupštini zbog predloženih zakona o unutrašnjim poslovima i ANB
06. 03. 2026. u 19:32V.K.
"Ja sam zatekao vuka u štali, ušuškanog pored teladi! Evo ŠTA se desilo" (VIDEO)
05. 03. 2026. u 22:28 >> 22:28
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)