MEDOJEVIĆ: Sa vojnicima DPS mafijaškog režima nemoguće graditi pravnu državu
SAD je svima jasno da sam bio duboko u pravu kad sam se zalagao za uvođenje vanrednog stanja, otvaranje dosijea ANB, hapšenja najviših funkcionera DPS, zamrzavanje njihove imovine u zemlji i inostranstvu, zabranu rada DPS, lustraciju i reizbor svih tužilaca i sudija koji su postavljeni od strane bivšeg režima, kazao je predsednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević.
Foto: Printskrin Youtube/Novo jutro
Istakao je da je sa vojnicima DPS mafijaškog režima nemoguće graditi pravnu državu, povratiti izgubljeno poverenje u institucije i obezbediti minimalni nivo pravde, bez koje nema stabilnosti i prosperiteta.
- Ali narod je još jednom poverovao u laži i obmane - poručio je Medojević.
(Borba)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)