"JE LI OVO VESNA IZAŠLA IZ SPUŽA?" Knežević: Presuda objavljena u Dnevniku, a tek treba da je pišu
JEDAN od lidera DF Milan Knežević izjavio je da je sudija R. Ć. u Dnevniku objavio svoju usmenu presudu, koju tek treba da mu napišu.
Foto Privatna arhiva
- I nije on presudio meni, nego Ustavnom sudu. Je li ovo Vesna izašla iz Spuža? - zapitao se Knežević na Tviteru.
Podsećamo, radi se o presudi sudije Osnovnog suda u Podgorici Rada Ćetkovića, kojom je Milan Knežević osuđen kaznom kućnog zatvora u trajanju od četiri meseca.
Ovom presudom ostavljena je na snazi kazna i nakon odluke Ustavnog suda, kojom je usvojena ustavna žalba Kneževića da je imao nepravično suđenje.
Knežević je, inače, kaznu već izdržao.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)