GORI OTPAD U TUZIMA: Požar "velikog fronta" u mestu Kuće Rakića
VELIKI požar izbio je oko 13.30 sati, na auto-otpadu u mestu Kuće Rakića, na putu prema Tuzima.
Foto: Služba zaštite i spašavanja Podgorica
Kako je saopšteno iz podgoričke Službe zaštite i spašavanja, na licu mesta su četiri posade vatrogasaca.
- Službi zaštite i spašavanja upućena je prijava oko 13.34 da je došlo do požara na otpadu u mestu Kuće Rakića u Tuzima. Izlaskom na lice mesta utvrđeno je da se radi o požaru otpada sekundarnih sirovina - navode u saopštenju i dodaju da je u pitanju požar "velikog fronta", te da je upućeno sedam posada sa 12 vatrogasaca.
- Vatrogasne ekipe su na terenu i pokušavaju da lokalizuju požar - poručuju iz Službe zaštite i spašavanja.
Preporučujemo
POŽAR U HALI "PLANTAŽA" U PODGORICI: Vatrogasci se bore sa vatrenom stihijom
24. 04. 2022. u 10:13
KAKO JE MILOŠ MEDENICA STEKAO BOGATSTVO: Nekretnine na poklon dobijala i Vesnina unuka
28. 04. 2022. u 11:00
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Kardiohirurg upozorio: Ova hrana gora je za vaše zdravlje od pušenja i skraćuje vam život"
KARDIOVASKULARNI hirurg sa više od 25 godina iskustva, koji je i sam preživeo srčani udar, izdao je ozbiljno upozorenje o svakodnevnim namirnicama. Ističe kako je ultraprerađena hrana jedan od vodećih uzroka preuranjene smrti, opasnija čak i od duvana.
05. 05. 2026. u 14:46
Komentari (0)