ВУЧИЋ О СИТУАЦИЈИ НА КИМ: Од Београда не чујете никакве уцене - Не претимо, али то сваки дан чујемо од Приштине
22. 04. 2021. у 15:39
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић путем видео линка разговара са представницима Атлантског савета о ситуацији у вези са пандемијом КОВИД-19, као и о регионалним питањима и спољнополитичким приоритетима земље.
Повезане вести
СНАЖНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА: Нико не треба да умре због вере и нације, будућност захтева колевке и живот, превише је гробова!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у посети Бањалуци, где му је уручен кључ Града и свечана Повеља почасног грађанина.
22. 04. 2021. у 12:23
"НЕ ПАДА НАМ НА ПАМЕТ ДА РАЗМИШЉАМО О РАТОВИМА": Вучић о изјавама Изетбеговића - Србија жели пријатељске односе!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у посети је Бањлауци где ће му на Свечаној академији поводом обележавања Дана града бити уручен кључ Града Бањалуке са Повељом почасног грађанина.
22. 04. 2021. у 11:11
ПОМОЋ ЗА ЧЕТИРИ ОПШТИНЕ У БИХ - Вучић: Улагања у Дрвар, Костајницу, Дубицу и Невесиње
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је данас, након седнице Савеза за сарадњу Србије и РС у Бањалуци, помоћ Српској у развоју инфраструктуре.
22. 04. 2021. у 11:26
БИЛБОРДИ ДОБРОДОШЛИЦЕ ВУЧИЋУ У БАЊАЛУЦИ: Добро дошао председниче, хвала! (ФОТО)
У ЗНАК добродошлице председнику Србије Александру Вучићу, у Бањалуци, која данас обележава Дан града, постављени су билборди на којима пише: "Добро дошао председниче. Хвала".
22. 04. 2021. у 09:43
ПРЕДСЕДНИКУ УРУЧЕН КЉУЧ ГРАДА: Данас постајем и поносни Бањалучанин (ФОТО/ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић посетио је Бањалуку, где му је уручен кључ Града и свечана Повеља почасног грађанина.
22. 04. 2021. у 07:16 >> 12:06
Најновије из рубрике
"ЗАХВАЉУЈУЋИ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ ИЗБЕГНУТ КОЛАПС ЖЕЛЕЗНИЧКОГ САОБРАЋАЈА НА РЕЛАЦИЈИ БЕОГРАД- БАР" Стигло признање из Црне Горе
МИРОСЛАВ Брајовић захвалио се председнику Србије Александру Вучићу и Србији јер је Београд спречио да жила куцавица Црне Горе стане, због квара на железничкој мрежи.
11. 07. 2026. у 22:00
СТОТИНЕ МЛАДИХ НА ДРИНИ Завршена велика еколошка кампања Министарства заштите животне средине - Павков: Поносна сам на ово
СТОТИНЕ младих волонтера учествовале су данас у Перућцу, у општини Бајина Башта, у завршној акцији националне еколошке кампање „Природа нема алтернативу. Зато делуј и ти!“, коју је организовало Министарство заштите животне средине.
11. 07. 2026. у 21:49
ШТА СЕ КРИЈЕ ИЗА КУЋЕ ЉУДСКИХ ПРАВА? Мрежа организација, везе, милијарде и питања на која јавност тражи одговоре
Организације окупљене под истим кровом повезују заједнички пројекти, међународни донатори, личне везе њихових челних људи и медијски партнери, док се отварају питања о финансирању и утицају на друштвене процесе
11. 07. 2026. у 21:45
СПИРАЛА ЛАЖИ СРБОМРЗАЧКИХ МЕДИЈА (ВИДЕО)
Иако тајкунски медији упорно тврде да су независни и објективни, поново су показали да им је лаж јача страна.
11. 07. 2026. у 17:21
ПРОТИВ КОГА СЕ БОРИО РАТКО МЛАДИЋ? Насер Орић мирно гледао како монструм из његове јединице коље дечака Слободана који се вратио по пса
БИВШИ командант Војске Републике Српске, генерал Ратко Младић бори се за живот у Хагу, а подсећамо да је до оослобођења Сребренице, коју су за време рата контролисали муслимански терористи које је предводио Насер Орић, над Србима у селима око града спровођен масакр.
11. 07. 2026. у 15:30
Mix
22.04.2021. 16:11
Albanci ce morati shvate da Srbija mora nesto.da dobije.
Elena
22.04.2021. 16:26
Srbija je za nastavak dialoga i pronalazenje kompromisnog resenja koje ce odgovarati obema stranama,dok to nije slucaj sa drugom stranom tj Pristinom.
Sanja
22.04.2021. 18:34
Srbija se uvek zalagala i zalagace se za kompromisno resenje sa Pristinom. Nikada necemo dati na sebe i pristati na ucene!
Luka
23.04.2021. 14:57
Naš početni i čvrsti stav mora biti nepovredivost državnih granica .U tom smislu je i Rezolucija 1244,a kroz pregovore videti dali se može nešto odstupiti.Nikako da prvenstvo damo Briselskom sporszumu.