ПАЛМЕР О ДИЈАЛОГУ: Нема временског рока за споразум Беогарад и Приштине
04. 06. 2021. у 19:58
НЕМА временског рока до када би споразум Београда и Приштине требало да буде потписан, рекао је за Танјуг заменик помоћника секретара САД и специјални представник за Балкан Метју Палмер и додао да је задовољан што су се обе стране сложиле да се дијалог настави.
Zamoljen da otkloni dilemu hoće li nova američka administracija realizovati Vašingtonski sporazum????I tu smo prevareni.Izrael priznao kosovo a nama sipak.
Повезане вести
ПОРФИРИЈЕ СА ЛАЈЧАКОМ И ПАЛМЕРОМ: Разговори о дијалогу и манастирима
ПАТРИЈАРХ српски Порфирије и владике СПЦ истакли су данас у разговору са специјалим представником ЕУ за дијалог између Београда и Приштине, Мирославом Лајчаком и изаслаником САД за Западни Балкан Метјуом Палмером да подржавају дијалог, али под условом да на било који начин не угрожава или доводи у питање интересе цркве, верног народа и државе Србије.
04. 06. 2021. у 19:46
ЗАХТЕВНЕ НЕДЕЉЕ ПРЕД СРБИЈОМ: Наставак дијалога између 14. и 17. јуна, Седница Савета безбедности УН на дан пресуде Ратку Младићу
ПРЕМА незваничним информацијама, дијалог између Београда и Приштине требало би да буде настављен између 14. и 17. јуна, договорено је данас на састанку председника Србије Александра Вучића са Метјуом Палмером, специјалним изаслаником Стејт дипартмента за Западни Балкан, Мирославом Лајчаком, специјалним представником ЕУ за дијалог, и амбасдорима САД и ЕУ у Београду.
03. 06. 2021. у 19:13
ЕУ ОЧИТАЛА ЛЕКЦИЈУ КУРТИЈУ: У Брисел да дође због дијалога
- ЕУ и земље чланице очекују од власти у Приштини да се конструктивно ангажују у наставку дијалога са Београдом који се води у под покровитељством ЕУ - изјавио је портпарол ЕУ, Петер Стано.
03. 06. 2021. у 16:42
НОВОСТИ ИСТРАЖУЈУ: Спрема се притисак на Србију због КиМ - Харадинај тражи да се САД укључи у дијалог са Приштином!
ЗВАНИЧНИ Вашингтон ускоро би могао да се врати у пуном капацитету у дијалог Београда и Приштине, и то преко специјалног изасланика за преговоре.
31. 05. 2021. у 08:03 >> 14:24
ЕВРОПСКА УНИЈА У ЖУРБИ ЗБОГ КиМ: Западњаци би да нам кроје капу - До краја године могуће постизања коначног споразума у дијалогу
У ИЗВЕШТАЈУ Савета Европске уније, који је сачињен након вечере Жозепа Бореља са лидерима Западног Балкана говори се о могућности постизања свеобухватног и правно обавезујућег коначног споразума у дијалогу Београда и Приштине, преноси Економија онлајн.
29. 05. 2021. у 20:42
ПРИТИСЦИ ИЗ БРИСЕЛА НА "ПЕТОРКУ": Европа би по питању Косова могла да буде уједињена против интереса Србије
ГРЧКА намерава да унапреди своје односе са Приштином на ниво политичких директора, што је највиша могућа личност до нивоа министра, али се Србија узда у пријатељство са Атином и да се од тога неће ићи корак даље - у признавање.
28. 05. 2021. у 08:01
КУРТИЈУ СЕ ПРИВИЂАЈУ ТЕНКОВИ У МЕДВЕЂИ: Суспензија фиктивног пребивалишта ради се годинама уназад
СУСПЕНДОВАЊЕ фиктивних адреса у општинама на југу Србије је нешто на чему се ради већ неколико година уназад
26. 05. 2021. у 09:00
ПОДМУКЛИ МАНЕВАР ПРИШТИНЕ: Албанци покушавају да на српској створе своју историју
ФАЛСИФИКОВАЊЕ историје константа је косовске и великоалбанске идеологије и политичке, односно псеудонаучне праксе.
22. 05. 2021. у 20:50
Најновије из рубрике
ШТА ЈЕ "УТИСАК НЕДЕЉЕ" ?
У ЗАДЊЕМ "Утиску недеље" код уважене опозиционарке Оље Бећковић проширени су водитељски хоризонти. Нагледали смо се и наслушали на стотине опозиционара из свих структура и разноразних професија и образовања...
08. 04. 2026. у 10:04
БРУТАЛНА ПОРУКА ВУЧЕВИЋА: Влада је пала због туче, политичари Ђокић и Синани без трунке саосећања за страдалу девојку!
Лидер напредњака и саветник председника републике за регионална питања Милош Вучевић навео је гостујући на Пинк телевизији је позив за дијалог председник Вучић понављао више пута јер је свестан да је то минимум консензуса који државу неће увести у унутрашње борбе, те да је искрен у тим својим позивима.
08. 04. 2026. у 09:59
СНАЖНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА: Колико год хтели да је сломе, Србија иде напред! (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се јутрос на друштвеним мрежама.
08. 04. 2026. у 09:59
И ТАЈКУНСКИ ДАНАС ПРИЗНАО: Вучић најбоље брине о свом народу, цео шири регион се много лошије снашао у нафтној кризи (ФОТО)
ТАЈКУНСКИ лист Данас јасно је признао да Вучић и држава Србија најбоље брину о свом народу јер се јасно види да се цео шири регион лоше снашао по питању горива.
08. 04. 2026. у 08:03
ДЕЈАН ИЛИЋ ЗАПЛАКАО ЗБОГ Н1: Оптужио Шолака да их је продао (ВИДЕО)
ДЕЈАН Илић који је био кандидат на Студентској листи, пожалио се током давања изјаве на опозиционо-блокадерским медијима.
08. 04. 2026. у 07:54
Коментари (1)