ВАТЕРПОЛИСТИ ЗВЕЗДЕ "ПОТОПИЛИ" ПАРТИЗАН: Црвено-бели прегазили вечитог ривала за полуфинале плеј-офа

05. 05. 2021. у 21:47

ВАТЕРПОЛИСТИ Црвене звезде прегазили су Партизан са убедљивих 14:2 на базену Милан Гале Мушкатировић и на доминантан начин се пласирали у полуфинале плеј-офа домаћег првенства.

ВАТЕРПОЛИСТИ ЗВЕЗДЕ ПОТОПИЛИ ПАРТИЗАН: Црвено-бели прегазили вечитог ривала за полуфинале плеј-офа

Александар Филиповић Фото М. Вукадиновић

Црвено-бели су у првој утакмици пре седам дана славили са 12:6. Ово им је био пети везани тријумф против вечитог ривала.

Можда се очекивала победа Звезде, али вероватно нико није помишљао да ће изабраници Александра Филиповића овако "потопити" Партизан.

Већ после прве четвртине било је јасно да ће црвено-бели отићи у полуфиналу, пошто су тај период добили са 5:0, а на полувремену је било 6:0. После три периода игре резултат је био 10:2.

Демонстрације силе Звезда је наставила и у четвртој четвртини коју је добила са 4:0. Заиста, неочекивано бледо издање Партизана.

Најефикаснији у победничком тиму био је Милош Вукићевић, који је постигао три гола, док су по два постигли Суботић, Милојевић и Шулц. Код Партизана су се уписали само Родић и Аксентијевић.

Парови полуфинала су су Раднички - Шабац, односно Црвена звезда и бољи из окршаја Новог Београда и Земуна. Очекивано је да то буде Нови Београд.