ФАНТАСТИЧАН МЕЧ У ЧАЧКУ: Драма до самог краја, Будућност у лудом финишу савладала Борац

23. 01. 2021. у 21:26

КОШАРКАШИ Будућности победили су Борац у Чачку са 76:72 у 16. колу АБА лиге.

Сјајан меч смо гледали у граду кошарке. Будућност је водила током читаве утакмице, али изабраници Марка Мариновића се нису предавали и великом борбеношћу у четвртој четвртини успели су да одведу меч у неизвесну завршницу.

Није деловало после финиша треће четвртине и вођства Подгоричана 62:49 да ћемо гледати луду завршницу, но то се управо десило.

Борац је успео на 1:45 након поена Кочовића са линије пенала да дође до 69:69, али су играчи Петра Мијовића имали више концентрације и забележили су победу.

Одлучујћи кош за госте постигао је Мелвин Еџам, пошто је шест секунди пре краја погодио тројку.

Најефикаснији у победничком тиму био је Џастин Кобс са 19 поена, Вили Рид је додао 14. Код Борца је најбољи Никола Кочовић са 16 поена, пратио га је Ентони Смит са 12.

Будућност сада има учинак 11-3, а екипа из Чачка 4-9.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47