ОШИШАО СЕ ЦРВЕНО-БЕЛИ ПРЕДАТОР: Нико у дворани није препознао Звездиног Американца!
СЛАВИЛА је Црвена звезда против екипе Златибора у првом мечу плеј-офа КЛС.
ФОТО: Евролига
Борбена је била домаћа екипа која је вечерас наступила без Џордана Лојда и Корија Волдена, Волден је меч посматрао са позиције иза коша.
Камере телевизије "уловиле" су га, а готово да нико није могао да препозна американца који је пороменио имиџ.
Звездин кошаркаш се ошишао, па је у историју отишла и бујна коса која му је била део препознатљивог имиџа који је гајио и као играча Партизана.
Препоручујемо
КОШ КАКАВ СЕ РЕТКО ВИЂА: У последњој секунди и то против Звезде (ВИДЕО)
31. 05. 2021. у 19:17
КОШАРКАШКА ЛИГА СРБИЈЕ: Црвена звезда славила, Златибор само спаринг партнер
31. 05. 2021. у 19:54
ПОЗНАТ ТЕРМИН МЕЧА: Ево када Црвена звезда игра против Златибора у Суперлиги
26. 05. 2021. у 15:53
ПОХОД НА НОВУ КРУНУ: После АБА лиге, Црвена звезда жели и трофеј шампиона Србије
31. 05. 2021. у 08:00
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)