КОШАРКАШКА ЛИГА СРБИЈЕ: Црвена звезда славила, Златибор само спаринг партнер

31. 05. 2021. у 19:54

ЦРВЕНА звезда је успела да слави у првој утакмици четвртфинала плеј-офа Супер лиге Србије против Златибора у дворани "Александар Николић" резултатом 74:56.

Екипа Дејана Радоњића је контролисала игру од самог почетка меча. Повели су црвено-бели са 14:2, а гости су за пет минута постигли само два поена.

Имала је Звезда у једном тренутку и 21:3, а Чабрило и Кутлешић помогли су Златибору да се врати у меч.

Тргли су се гости у наставку, успели су до полувремена да се спусте на -10, али на паузу Звезда ипак одлази са 15 поена предности.

Питање победника је било решено у финишу треће четвртине када су тројке за Звезду погађали Давидовац и Добрић, потом двојку и Јагодић-Куриџа.

Алекса Раданов најефикаснији са 12 поена, Добрић је додао 10, по 8 су имали Давидовац, Ноко и Ускоковић. Код противника Протић 11, Кутлешић 10.

Иначе, Звезда је овај меч играла без Корија Волдена и Џордана Лојда.