РЕАЛУ ДОВОЉНО ПОЛУВРЕМЕ: Мадриђани лако са Валенсијом (ВИДЕО)

Ч. В.

14. 02. 2021. у 18:56

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида победили су Валенсију са 2:0 на свом терену у 23. колу Примере.

Изабраницима Зинедина Зидана је било довљно једно полувреме да стигну до тријумфа број 15 у првенству Шпаније.

Тони Крос је био веома расположен за игру, па је тако у 12. минуту наместио гол Кариму Бенземи који се стигао до 12 поготка ове сезоне.

Није Реал ту стао, наставио је са нападима и то му се исплатило. Немачки везиста је после асистенције успео да се упише у стрелце. Играо се 42. минут када је дао гол.

"Краљевићи" су до краја зналачки чували стечену предност. Успео је домаћин да постигне трећи погодак, он је био дело Ферлана Мендија, али је након гледања ВАР-а одлучено да се исти поништи због офсајда.

До краја утакмице није било промене резултата, те је Реал тако стигао до треће везане победе у Примери.

Мадриђани су остали на другом месту на тебали са 49 бодова, док су "слепи мишеви" на 12. месту са 24.