ИНТЕР БРОЈАО ДО ШЕСТ: Уписао се и бивши фудбалер Младости, реми Лација, убедљиви Наполи и Аталанта (ВИДЕО)

03. 01. 2021. у 17:07

ФУДБАЛЕРИ Интера на "Ђузепе Меаци" доминатном партијом савладали су Кротоне 6:2, иако је на полувремену било 2:2.

ИНТЕР БРОЈАО ДО ШЕСТ: Уписао се и бивши фудбалер Младости, реми Лација, убедљиви Наполи и Аталанта  (ВИДЕО)

Херој Интера био је Лаутаро Мартинез, постигавши три поготка. Један је постигао Ромелу Лукаку, Белгијанац се у завршници повредио, код четвртог је Мароне послао лопту у своју мрежу.

Гости су повели голом Занелата у 12. минуту, изједначио је Мартинез у 20. да би аутоголом Маронеа у 31. дошао Интер до преокрета, да би Владимир Големић са "беле тачке поново поравнао резултат у 36. минуту.

У другом полувремену Интер је потпуно разбио Кротоне, пошто је у 57. минуту свој други погодак постигао Мартинез на асистенцију Брозовића.

Убрзо је Лукаку маестрално окренуо свог чувара и рутински погодио у 64. минуту за 4:2.

Ипак, лоша вест уследила је 15 минута пре краја када се Лукаку пожалио на повреду ложе и моментално напустио терен, видећемо колико ће морати да паузира.

И за крај, у 78. минуту, Мартинез је покупио један отпадак после Перишићевог шута и главом повисио на 5:2.

Ни ту није био крај, у самом финишу је Дармијан лепо вратио повратну за Хакимија, а овај затегао са 18 метара за 6:2.

Прштало је од голова и у Бергаму где је Аталанта савладала Сасуоло 5:1. Запада је донео предност "Богињи" у 11. минуту. Песина је пред полувреме дуплирао предност.

Дуван Запада је у 49. минуту повисио на 3:0. Госенс је још једном у 57. минуту увећао предност домаћина, Луис Муриел је у 68. минуту "бацио петарду. Да би Кришес у 75. минуту поставио 5:1.

Каљари је дочекао Наполи. Гости су преко Зиелинског дошли до вођства у 25. минуту. Жоао Педро је у 60. поравнао резултат, да би гамо два минута касније Зиелински поново вратио гостима вођство. ЛукоЖианис је добио други жути у 65. минуту, тада се игра домаћина потпуно распала.

Лозано је у 74. повећао на 3:1, а коначних 4:1 за госте поставио је Инсиње у 84. минуту.

Фиорентина и Болоња одиграли су без голова. Ремиирали су и Ђенова и Лацио. Имобиле је у 15. минуту са "беле тачке" донео предност гостима. Коначних 1:1. поставио је Дестро у 58. минуту.

Торино је на гостовању Парми славио 3:0, голове су постигли Синго у 8. минуту, Изо у 88. и Гојак у петом минуту надокнаде. Специја је поражена од Вероне 1:0, Закањи је постигао једини гол у 75. минуту.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17