БЛЕДА ИГРА ЈУВЕНТУСА: Црно-бели након два пенала победили Ђенову

13. 12. 2020. у 20:34

Јувентус се састао са Ђеновом, на крају славио са 1:3 (0:0) упркос слабој игри црно-белих.

Прво полувреме Јувентус је доминирао у поседу, али је није био близу постизања поготка против јако слабе Ђенове ове сезоне.

У другом делу, у 57. минуту, први гол на мечу постиже Паоло Дибала на асистенцију све бољег Американца Меккинија.

Ту се очекивало да ће Јуве рутински доћи до победе, међутим Ђенова успева да изједначи. Лука Пелегрини је упослио бившег играча Јувентуса Стефана Стурара који постиже гол.

Од тог тренутка Јувентус је кренуо нападачки по победу и до ње су стигли после два једанестерца које је реализовао Кристијано Роналдо. Био је то 100. мче у црно-белом дресу за Португалца и са ова два гола постигао је 79 погодака за Јуве.

„Стара дама“ се тренутно налази на четвртом месту са 23 бода, колико има и трећепласирани Наполи. Други је Интер са 24, док води Милан са 26 бодова и мечом мање, који ће одиграти против Парме. Ђенова је на 19. позицији са само шест бодова.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00