МИЛАН НЕ ДА ВРХ: "Росонери" у надокнади срушили Лацио, магична асистенција Сергеја (ВИДЕО)

Ч. В.

23. 12. 2020. у 22:58

ФУДБАЛЕРИ Милана победили су Лацио са 3:2 на свом терену у 14. колу Серије А, а потез утакмице дефинитивно је магична асистенција Сергеја Милинкови Савића.

МИЛАН НЕ ДА ВРХ: Росонери у надокнади срушили Лацио, магична асистенција Сергеја (ВИДЕО)

Српски репрезентативац је на сјајан начин упослио Ћира Имобилеа који је у 59. минуту постигао изједначујући погодак.

Ипак, тај гол небеско-плавима није био довољан да избегну пораз, пошто их је шокирао Тео Ернандез у другом минуту надокнаде времена.

Лацио је морао да уложи много напора да се врати у меч, пошто је после 17 минута губио са 2:0. Милан је до предности довео Анте Ребић који је постигао први погодак ове сезоне.

Вођство за домаће је дуплирао одлични Хакан Чалханоглу поготком са беле тачке.

Лацио је до одласка на одмор успео да смањи резултат. Ћиро Имобиле промашио је пенал, али је на одбијену лопту натрчао Луис Алберто и савладао Ђанлуиђија Донаруму.

Милан ове сезоне игра феноменално у Серији А и остао је на првом месту на табели са 34 бода, док је Лацио на за њих разочаравајућем осмом месту и освојио је 21 бод.