ДОМИНАЦИЈА! Српски тренери на прве две позције у Чемпионшипу

07. 11. 2020. у 19:11

УПРКОС трећем узастопном поразу, Вељко Пауновић и његов Рединг задржали су лидерску позицију на табели енглеског Чемпионшипа, јер је најближи пратилац Свонси поражен на гостовању Норичу (1:0).

Владимир Ивић Фото ЕПА

Пораз лабудова искористио је Вотфорд Илије Ивића, да се победом над Ковентријем (3:2) пробије на другу позицију, са 21 бодом, једним мање од водеће Рединга.

Греј је довео Вотфорд у предност, да би гости до преокрета дошли за само два минута утакмице. Хамер и Вокер су погодили у 63. и 64. минуту утакмице, али њихова радост није дуго трајала пошто је Вотфорд одмах изједначио у 66. минуту преко Трост-Еконга.

Коначан резултат постигао је Исмаила Сар у 83. минуту утакмице.