ВЕЛИКО СРЦЕ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Деца без родитељског старања пред ускрс на "Маракани"
Фудбалски клуб Црвена звезда је традиционално пред ускршње празнике угостио незбринуту децу из Звечанске, свратишта за децу Београд и центра за
ФОТО: ФК Црвена звезда
Фудбалски клуб Црвена звезда је традиционално пред Ускрс на Маракани угостио и усрећио незбринуту децу из Звечанске, Свратишта за децу Београд и Центра за породични смештај и усвојење Београд.
- Најмлађи су уживали на атлетској стази подно северне трибине стадиона “Рајко Митић”, где су фарбали јаја и дружили се у сјајној атмосфери. Трећу годину заредом у организацији нашег клуба преко 100 малишана је посетило Маракану, а Звезда је још једном показала да је одговоран клуб, као и да је време празника прави моменат да се обрати пажња на угрожене слојеве нашег друштва, наводи се на званичном сајту црвено-белих.
Деца су уживала у ускршњем дружењу са првотимцима Звезде. Александар Катаи, Мирко Иванић, Срђан Мијаиловић, Омри Глазер, Ин Бом Хванг, Немања Милуновић, Виктор Радојевић, Урош Сремчевић, Зоран Поповић, Лазар Николић и Јован Шљивић су заједно са малишанима шарали јаја, фотографисали се и одиграли партију фудбала.
Дружење на атлетској стази је након два сата завршено, а за сам крај све госте клуб је обрадовао симболичним поклонима.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)