ПУКЛА ПЕТАРДА НА "КАМП НОУ": Бетис прегажен, нисте смели да љутите Месија, Аргентинац погодио из игре (ВИДЕО)

07. 11. 2020. у 19:01

ФУДБАЛЕРИ Барселоне убедљиво су победили Бетис са 5:2 на "Ноу Кампу" у 9. колу Примере.

ПУКЛА ПЕТАРДА НА КАМП НОУ: Бетис прегажен, нисте смели да љутите Месија, Аргентинац погодио из игре (ВИДЕО)

Тренер Каталонаца Роналд Куман одлучио је да капитена и најбољег играча Лионела Месија остави на клупи. То није утицало на Барселону да одигра добру утакмицу.

Играо се 22. минут када је Усман Дембеле примио лопту од Антоана Гризмана. Француз је направио одличан лажњак, а онда закуцао лопту у гол ривала.

Могао је Гризман да дуплира предност, али је Браво у 33. минуту зауставио ударац са 11 метара. Када се промаши пенал стигне казна. То се десило и овога пута. Тим из Севиље је поравнао резултат у другом минуту судијске надокнаде првог полувремена када је Санабрија матирао Тер Штегена.

Од почетка другог дела меча на терену се нашао Лионел Меси и све се променило. Медији су причали како Меси не игра довро ове сезоне. Нису то смели да раде, јер су га само наљутили и он је практично сам у другом делу победио Бетис.

Аргентинац је показао о каквом мајстору је реч. Најпре је фантастично пропустио лопту коју је Алба упутио у казнени простор ривалу, а Гризман је натрчао на њу и спровео је у мрежу.

Потом је капитен Каталонаца постигао два гола. Први је опет био из пенала. Потом је играо 82. минут када је мађионичар из Росарија постигао први гол из игре ове сезоне. Примио је лопту од Серхија Роберта, нашао се сам са голманом ривала и није му било тешко да га савлада.

Пети гол био је дело младог Педрија, који се све више намеће Роналду Куману.

После овог тријумфа Барселона се налази на осмом месту са 11 бодова, док је Бетис седми са једним више.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре одбио да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

НЕВИЂЕНА ДРАМА У ДЕНВЕРУ: Јокић најпре "одбио" да игра против Лејкерса, шампиони ипак прошли даље! (ВИДЕО)

Никола Јокић и Денвер нагетси елиминисали су Лос Анђелес Лејкерсе са 4:1 у победама у првом колу НБА плеј-офа, и то после истинске драме у Бол арени у Колораду.

30. 04. 2024. у 06:34

БИЛЕ ПОСЕБНО ВЕЗАНЕ: Ко је била мајка Бојане Јанковић - преминула пре неколико месеци (ФОТО)

ВОДИТЕЉКА Бојана Јанковић сахрањена је на Новом гробљу у Београду, њу су на вечни починак испратили у великом броју пријатељи, породица, а њен бивши супруг Огњен Јанковић одржао је потресан говор.

29. 04. 2024. у 13:49