КАПИТЕН МИЛЕНКОВИЋ НАКОН ШПАНИЈЕ: "Одбранили смо грб наше земље"

СРБИЈА је одиграла нерешено - 0:0 у првом колу Лиге нација против Шпаније. Капитен "орлова" на овом сусрету био је Никола Миленковић који је био веома поносан због тога.

КАПИТЕН МИЛЕНКОВИЋ НАКОН ШПАНИЈЕ: Одбранили смо грб наше земље

Никола Миленковић на мечу против Шпаније у Лиги Нација ФОТО: ЕПА

Фудбалер Нотингем Фореста је истакао да је екипа показала невероватну енергију на "Маракани".

- Остварили смо врхунски резултат. Изненадили смо све. Играли смо против најбоље екипе у Европи, али у првом полувремену смо имали шансе за гол. У другом смо одбранили грб наше земље. Осећала се нека невероватна енергија на терену, момци су оставили последњи атом снаге - истакао је Миленковић за "ТВ Арену спорт".

Потом се осврнуо и на то што је био капитен репрезентације на овој утакмици.

- Велика част, огромна одговорност, можда и највиша тачка у мојој каријери, али пажња мора да се усмери на екипу, испунили смо све захтеве, бранили се компактно, мало смо се повукли, али ипак смо играли против Шпаније. Понављам, врхунски резултат - закључио је популарни "Блеки".

Подсетимо, Србија други меч у овом такмичењу игра у недељу од 18 часова против Данске у Копенхагену.

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Холанд и дружина против разиграних лавова, забава је загарантована!