ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Ево кад Новак Ђоковић игра четвртфинале Вимблдона!
НОВАК Ђоковић се налази међу осам најбољих на Вимблдону. Ривал у четвртфиналу му је Феликс Оже-Алијасим. Организатори турнира су оредили термин њиховог меча.
ФОТО: Танјуг/ AP Photo/Kin Cheung
Они ће играти други дуел на Централном терену и он неће почети пре 16 часова. Пре њих снаге ће одмерити Џесика Пегула и Коко Гоф (14.30).
Србин и Канађанин су до сад одиграли два меча, оба 2022. године и резултат је 1:1. Ноле је славио у Риму, док се Феликс реванширао на Лејвер купу.
Подсетимо, Ђоковић је до четвртфинала стигао победама над Јибингом Вуом, Стефаносом Циципасом, Артуром Риндеркнешом и Романом Сафијулином.
БОНУС ВИДЕО: БЕОГРАД НА НОГАМА: Овако се на улицама славило олимпијско злато Новака Ђоковића
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ГУБИ ВИД УСРЕД МЕЧА!? Огласио се српски тенисер и шокирао све
06. 07. 2026. у 11:44 >> 11:51
ДРАМА НА ВИМБЛДОНУ! Јаник Синер брутални загрмео због Новака Ђоковића
06. 07. 2026. у 08:15 >> 08:26
ХИТНА ДИСКВАЛИФИКАЦИЈА! Цео свет бруји о скандалу који се десио на Вимблдону
06. 07. 2026. у 06:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)