ЛЕО МЕСИ НИЈЕ СА НАШЕ ПЛАНЕТЕ: Погледајте невероватан гол Аргентинца за уџбенике (ВИДЕО)

07. 04. 2024. у 10:00

Много се пута потврдило да је “класа вечна”, а ово се искључиво односи на светског шампиона и највећег фудбалера свих времена, Лионела Месија.

Лионел Меси, 36-годишњи Аргентинац одсуствовао је са терена три недеље због повреде, а онда је ушао у игру на почетку другог полувремена меча у којем је његов Интер Мајами дочекао Колорадо Репидсе.

Било му је потребно читавих 12 минута како је ушао на терен, Меси је постигао гол и донео својој екипи изједначење, иако се утакмица завршила нерешеним резултатома 2:2.

Симболика или је, ово је био пети Месијев гол који је постигао на на петој утакмици ове сезоне. Три гола дао је у МЛС, а два у КОНКАКАФ Купу шампиона. Притом, Аргентинац има и две асистенције.

Други стрелац за Интер на овом дуелу био је Леонардо Алфонсо, док су голове за Колорадо постигли Рафаел Наваро и Кол Басет.

Фудбалери Интер тренутно имају 12 бодова после осам одиграних утакмица, а први на табели Истока је састав Њујорк Ред Булса, који има два бода више и утакмицу мање од ружичастих са Флориде.

БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Opera у Сиднеју је направљена од пореза на коцкање

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 16:12